Obkladový panel Woodele Simple pro montáž na stěnu nebo na strop, s tenkými lamelami namontovanými na černém filcu o tloušťce 7 mm. Stěnové lamely jsou způsob, jak moderně a stylově vyzdobit interiér, jde o inovativní způsob použití dřeva na stěnu či strop. Dekorativní lamely s filcovým podkladem se budou skvěle hodit téměř do každého moderního interiéru. Dokonale ladí s pohledovým betonem, přírodním kamenem nebo dřevem. Použitím kontrastu černého filcu a lamel, dokonale zvýrazníte charakter interiéru. Obkladové panely na filcu naleznou uplatnění v ložnicích a obývacích pokojích, komerčních prostorách a kancelářích. Díky tomu, že lamely mají plstěný podklad, lze je snadno řezat nožem podél lamel. Na druhou stranu stačí jednoduchá pila ke zkrácení jejich délky. Každý panel je zakončen vyčnívajícím prvkem z filcu, pro jejich spojení bez viditelného spoje stačí jeden panel přitlačit k druhému a s naneseným lepidlem přitlačit ke stěně.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Na filcu
Materiál Fóliovaná MDF
Výška mm 20
Šířka mm 300
Délka mm 2700
Rozměry lamel mm 27x12x2700
Rozteč mm 22
Výška filcu mm 8
Barva Dub
Plocha m² 0,81
Lamela (šxv) 27x12
Řada Simple
Barva filcu Černý
Typ Lamely
Akustické Ano
Certifikace FSC

Woodele Simple nástěnné lamely na filcu Dub bělený 300*2700

Katalogové číslo:
37167703
Hmotnost:
4.75 kg
Objem:
16.2 l
Výrobce:
Woodele
Cena s DPH:
1 008 Kč
Dostupnost:
4 - 5 týdnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Celkové rozměry nástěnného panelu: 300*20*2700 mm (šířka x hloubka x délka).

Tenké lamely fóliované MDF s rozměry: 31*13*2700 mm (šířka x hloubka x délka).

Lamely nejsou určeny do vlhkých místností.

VÝHODY:

 • Jednoduchá montáž (není potřeba vrtání)
 • Dekorace na stěnu a strop
 • Hotový výrobek - není nutné žádné zpracování
 • Moderní design
 • Zlepšení akustiky interiéru
 • Snadno se řeže
 • Ideální pro ložnice, obývací pokoje

JAK INSTALOVAT:

 • Montážním lepidlem
 • Montážní páskou Tesa 4957
 • Přišroubováním ke stěně nebo stropu
 • Pro zpevnění spoje doporučujeme použít černé šrouby mezi lamely

 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění výrobku. Doporučujeme si proto před nákupem zakoupit od nás vzorky. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že povrch může mít více barev a že vzor se v některých částech lamely nachází a v jiných se liší. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky. Nesmí být považovány za důvod pro reklamace. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová příčka bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Lamely zakoupené v odlišných termínech se z důvodu různých výrobních šarží mohou lišit v zrnu, zbarvení, odstínu či rozdělení suků. Proto je důležité při objednávce nakupovat z jedné výrobní série pro celou vaši zakázku a nedělit si objednávky na dílčí.

Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky