Olej na vodní bázi pro venkovní dřevo Impredoil UV Protect pro ochranu a konzervaci všech venkovních dřevěných povrchů v exteriéru. Speciální složení olejových složek na vodní bázi zajišťuje, že exteriérový olej je ředitelný vodou a šetrný k životnímu prostředí. Pomocí jedinečné technologie poskytuje dřevu extrémně vodoodpudivý efekt a zároveň zajišťuje viditelnost struktury. Obsahuje velké množství UV filtru, který účinně chrání před slunečními paprsky a zachovává barvu dřeva. Hustá viskozita, žádné odkapávání, protiskluznost R10.

Terasový olej Impredoil UV Protect je určen pro základní ošetření a údržbu nových a starých olejovaných dřevěných povrchů jako jsou terasy, fasády, pergoly, ploty, palubky, zahradní nábytek, okenice, venkovní sprchy, lavičky, houpačky, zahradní přístřešky. Lze použít na všechny druhy dřeva, včetně tepelně upravených. Zajišťuje odolný povrch vůči nečistotám a vzniku plísní, hub, mechu a řas. Rychle schne a dodává dřevu matný, přirozený vzhled.

Parametry

Parametr Popis
Vydatnost m²/l 1 litr = 8-12 m² při 1 nátěru
Počet nátěrů 1
Nářadí k aplikaci Štětec, váleček
Druh Terasové oleje
Biocidy Obsahuje
Báze Vodou ředitelné
Provedení Bezbarvé
Stupeň lesku Matné
UV odolnost 1
Použití Exteriér
Plochy Svislé, vodorovné
Velikost balení 0,75 l
Doba schnutí 24 hod
Hustota kg/l 1,10
Odstín Bezbarvé
Obsah VOC g/l 20
Obsah sušiny % 30
Protiskluznost R10
Země původu Dánsko

Přiložené soubory

wg-impredoil-uv-protect.pdf (372 kB)
Stáhněte si technická data

bl_wg_impredoil_uv.pdf (179 kB)
Stáhněte si bezpečnostní list

WoodGuard Impredoil UV Protect BO bezbarvý olej na dřevo

Výrobce:
WoodGuard
Cena s DPH:
od 702 Kč
Dostupnost:
U dodavatele
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
WoodGuard Impredoil UV Protect BO olej na dřevo 0,75l 317910JC064
0,75 litru
U dodavatele 0 ks 702 Kč
WoodGuard Impredoil UV Protect BO olej na dřevo 2,5l 317910JC065
2,5 litru
U dodavatele 0 ks 1 676 Kč
WoodGuard Impredoil UV Protect BO olej na dřevo 9l
317910JC066
9 litru
U dodavatele 0 ks 3 822 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Podklad: Musí být savý, čistý, suchý, pevný a vhodný pro povrchovou úpravu. Na podklady, které nebyly dříve ošetřeny lakem, barvou nebo neprůhledným mořidlem na dřevo. Nesmí nastat nedostatečně chráněné příčně řezané dřevo, lapače vody nebo riziko hromadění vody. Vlhkost dřeva před nátěrem max.: 18%. Barvy na dřevo, barvy a rozpadlá dřevěná vlákna musí být zcela odstraněny čištěním a broušením. Odstraňte nečistoty, špínu, mastnotu.

Aplikace: Vždy pamatujte na test na méně viditelném místě, abyste ověřili kompatibilitu povrchu s produktem. Před použitím a v průběhu používání olej důkladně promíchejte. Vyhněte se přímému slunečnímu záření a vysokým teplotám. Nanášejte rovnoměrně a tence vrstvu oleje štětcem nebo aplikátorem oleje. Mokrý olej může mít bílý odstín (bezbarvá varianta). Když se voda po několika minutách odpaří, získá dřevo naolejovaný vzhled. Setřete přebytečný olej čistým bavlněným hadříkem do 5 minut. Při stírání oleje věnujte pozornost přebytečnému oleji ve spárách a drážkách. Pokud se povrch nezdá být dostatečně nasycený, postup zopakujte. Když je dřevo suché, může být leštěno leštícím kotoučem nebo leštícím strojem, aby byl zajištěn extra odolný povrch. Při aplikaci v okolí bazénů a v oblastech kde se používají chemikálie, může být nutné opakovat aplikaci častěji.

Životnost: Životnost až 5 let dle sytosti barevného odstínu. Trvanlivost povrchu závisí na kvalitě dřeva, konstrukce, způsobu aplikace a expozice. Očekávaná životnost může být tedy kratší nebo delší, než je uvedeno. Ošetřené povrchy kontrolujte každý rok. Jakékoli poškození opravte.

 


 

Klasifikace podle směrnice Rady 67/548/EHS nebo směrnice 1999/45/ES

  • H412 - Aquatic Chronic 3 - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky
  • P103 - Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi.
  • P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
  • P273 - Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
  • P501 - Odstraňte obsah a obal v souladu se všemi místními, regionálními, národními a mezinárodními nařízeními.
  • Obsahuje 2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol, IPBC a BIT. Může vyvolat alergickou reakci. Tkaniny znečištěné výrobkem se mohou samy vznítit. Musí se po použití nasáknout vodou nebo zničit.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky