Částečne zatemňující antibakteriální roleta S-line 32 Sadr Dimout Medic dle metody ASTM E2149, s protipožární látkou Trevíra CS gramáže 215 g/m2. Antibakteriální tkanina s antifungicidní úpravou je zvláště vhodná pro nasazení v oblastech se zvýšenými hygienickými požadavky, jako jsou nemocnice, lékařské ordinace, pečovatelská zařízení a vlhké prostory.

Tkanina Sadr Medic má ve své přízi fixované ionty stříbra, které jsou biologicky vysoce účinné proti mikroorganismům a nevykazují tendenci k rozvoji rezistence v procesu. Zabraňují růstu plísní. Funguje trvale po celou dobu používání látky rolety.

Látka vhodná pro práci s počítačem. Protipožání třída B1, M1. Na rozdíl od zcela zatemňujících látek Blackout jsou látky rolet Dimout konstruovány ze tří vrstev tkaných na tlusté, černé osnově. Jsou vybaveny černým jádrem zachycujícím světlo, které blokuje přibližně 93 až 99% světla. Částečně zatemňující roleta Sadr Medic  je určena pro montáž na zeď nebo na strop přivrtáním. Průměr nosné hřídele 32 mm je důležitý u větších rozměrů rolet, roleta se v čase neprohne a bude sloužit po delší čas.

Okenní rolety v základní konfiguraci mají spodní kovové ukončení T4 v 5 barvách a bílý řetízkový mechanismus z plastu s kovovými držáky. Z příplatkových doplňků lze zvolit spodní lištu z hliníku ve 3 provedeních + montážní profil. U rolet na míru zadáváte do výroby šíři látky.

Můžete zvolit roletu smontovanou v kuse včetně hliníkového montážního profilu, montáž je poté jednodušší. Stačí navrtat klipy, do kterých se celá roleta zacvakne. Volbu montážního profilu doporučujeme, montáž je s ním velice jednoduchá. Roleta včetně montážního profilu se jednoduše demontuje.

Vzorník látek Sadr Dimout Medic můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Ovládání Řetízkem
Provedení Dimout
Výroba Na míru
Montáž na Zeď, strop
Hřídel 32
Typ Volně visící
Barva Žlutá
Řada Sadr
Materiál látky 100% PES
Tloušťka tkaniny mm 0,35
Gramáž tkaniny g/m2 215
Stálobarevnost látky 5-6
Ts - Solární propustnost % 14
Rs - Solární odrazivost % 79
As - Solární absorpce % 7
Protipožární Ano
Třída hořlavosti B1, M1
Čištění Na mokro
Práce s monitorem Ano
Antibakteriální Ano
Vlhké prostředí Ano
Umístění Interier
Min. - Max. šířka cm 60 - 200
Min. - Max. výška cm 100 - 240
Šířka mechanismu 23 + 17 mm

Přiložené soubory

S-M-L line.pdf (160 kB)
Návod na montáž

Zatemňující roleta S-line 32 Dimout Sadr Medic 6117

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Sluneční záření se dělí na: Viditelné světlo, UV světlo a IR-světlo.

  • Viditelné světlo (55% sluneční energie) je ta část, která je pro naše oči nejcitlivější. Čím větší intenzita světla, tím více škodlivé pro naše oči.
  • UV záření (3% sluneční energie) je součástí záření, které škodí našemu zdraví. Tento faktor je označen UV. Množství UV světla, které prochází látkou, označujeme značkou Tuv.
  • IR-světlo je neviditelné. Tvoří 42% sluneční energie. 

 

Ts + Rs + As = 100% slunčního záření

Ochrana před světlem a teplem, která je vyjádřena v několika vlastnostech

 

Ts - Solární propustnost: Procento celkového záření (UV + světlo + infračervené) přenášené látkou. Nízké procento znamená, že látka funguje dobře při snižování sluneční energie.

Rs - Solární odráživost: Poměr slunečního záření (UV + světlo + infračervené) odráženého látkou. Vysoké procento znamená, že textilie funguje dobře při odrážení sluneční energie. 

As - Solární absorpce: Podíl slunečního záření absorbovaného látkou a přeměněného na teplo. Nízké procento znamená, že látka absorbuje malou sluneční energie. Absorpci světla ovlivňuje volba barvy (čím tmavší, tím menší propustnost) a reflexní vrstvy na vnější straně látky. Obecně platí, že světlé odstíny absorbují 25% naproti tomu černá 85%.

Tv - Vizuální propustnost: Relativní plocha otvorů u tkanin Screen. Procento viditelného světla způsobujícího oslnění, které prochází tkaninou. Nižší hodnoty znamenají větší redukci oslnění. Příklad: Tv 14% znamená snížení oslnění o 86%.

OF - Faktor otevřenosti: Koeficient otevřenosti je relativní plocha otvorů v látce, které jsou vidět pod daným dopadem. 

Tuv - množství UV světla, které prochází látkou.

Podobné zbožíDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky