Balkonový profil Profilpas Cerfix Protec CPGV s práškovým nástřikem a okapničkou pro balkony, terasy. Balkonová lišta se skládá z jedné části, která zakrývá hranu podlahy a napomáhá odtoku deštové vody, která teče po povrchu podlah. Odtokové díry pak zaručí ještě lepší odtok. Toto technické řešení napomáhá vyřešit problémy se zamrzáním a táním vody a taky problémy se zarůstáním, které se často objevují na hranách. Kromě řešení těchto technických problémů funguje profil CPGV jako dekorace a úprava vnějších okrajů teras a balkonů, čímž dává prostoru nádech moderního designu. Pro dlažbu do 10 mm tloušťky.

Parametry

Parametr Popis
Provedení S okapničkou
Typ CPGV
Délka mm 2700
Výška H mm 10
Výška H1 mm 45
Tloušťka mm 2
Dekor Antracite grey
Materiál Hliník
Povrch Lakovaný
Pro dlažbu mm 10

Balkonový profil Protec CPGV/55/10 Antracite grey

Katalogové číslo:
87582
Hmotnost:
2 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 30 dnů
Naše cena s DPH
2 072 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Vnější roh CPGV/55/10/E Antracite grey
Vnější roh CPGV/55/10/E Antracite grey
87586
Vnější roh 90°
30 dnů 0 ks 997 Kč
Spojka CPGV/55/10/G Antracite grey
Spojka CPGV/55/10/G Antracite grey
87611-10
Spojka
Skladem 1 ks 242 Kč
Vnitřní roh CPGV/55/10/I Antracite grey
Vnitřní roh CPGV/55/10/I Antracite grey
87566
Vnitřní roh 90°
30 dnů 0 ks 1 086 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Lakovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracované ve stavu T6 (6060 T6). Balkonové profily jsou realizovány extruzí a následným lakováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých ke spárování.

Způsob pokládky s lepidlem: Vyjměte profil z obalu. Zkontrolujte, zda výška pokládané dlažby odpovídá výšce zvoleného profilu. Odstraňte případnou fólii (ochranná a/nebo smrštitelná fólie), která slouží k ochraně povrchu výrobku.

Změřte délku obvodu a nažežte profily tak, aby mezi jednotlivými prvky bylo 5 mm mezery. Přilepte pásku na vnitřní povrch profilu a zakrývejte odtokové otvory, abyste zabránili jejich ucpání při pokládce betonové vrstvy. Profil položte podél okraje betonového potěru a rohů na čerstvou hydroizolační maltu nebo lepidlo a poté otvory upevněte pomocí ocelových hřebíků nebo šroubů přes otvory v děrovaných přírubách. Zakryjte všechny mezery mezi elementy pomocí příslušných spojů. Když zraje první vrstva hydroizolační malty nebo lepidla použitého k zajištění profilu, vytvořte hydroizolační vrstvu. Když dozraje malta, odstraňte pásku chránící drenážní otvory a položte dlažbu na horní část. Ponechejte mezeru přibližně 5 mm mezi dlaždicí a hranou profilu. Tato mezera by měla být vyplněna elastickým tmelem.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivní hadříky, aby nedošlo k odřeninám nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Během čištění je nutno věnovat zvýšenou pozornost následujícím pokynům:

  • Nepoužívejte kyselé nebo alkalické čistící přípravky, které mohou hliník poškodit
  • Nepoužívejte abrazivní přípravky nebo materiály
  • Nepoužívejte organická rozpouštědla u lakovaných povrchů
  • Nepoužívejte čistící přípravky s neznámým chemickým složením
  • Nenanášejte čistící přípravky přímo na čištěnou plochu
  • Povrch musí být během čištění "studený" (T° max = 30°C) a nesmí být vystaven přímému slunečnímu záření
  • Čisticí přípravky používané k čištění musí být "studené" (T° max = 30°C) a nesmí se používat zařízení rozprašující páru

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky