Balkonový lemovací profil Cerfix Protec CPNV s práškovým nástřikem bez okapničky, který chrání a dokončuje vnější okraje teras a balkonů. Balkonové profily CPNV mohou být položeny v úrovni nebo odsazeně od čelní strany. Specifický průřez je činí vhodnými také pro ochranu okrajů schodů nebo chodníků ukrytím spoje mezi nášlapnou plochou a výškou schodu. Pro dlažbu do 10 mm tloušťky.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Bez okapničky
Typ CPNV
Délka mm 2700
Výška H mm 10
Výška H1 mm 50
Tloušťka mm 1,7
Dekor Antracite grey
Materiál Hliník
Povrch Lakovaný
Pro dlažbu mm 10

Balkonový profil Protec CPNV/45/10 Antracite grey

Katalogové číslo:
87273
Hmotnost:
1.2 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 30 dnů
Naše cena s DPH
1 391 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Vnější roh CPNV/45/10/E Antracite grey
Vnější roh CPNV/45/10/E Antracite grey
87279
Vnější roh 90°
30 dnů 0 ks 602 Kč
Spojka CPNV/45/10/G Antracite grey
Spojka CPNV/45/10/G Antracite grey
87285
Spojka
30 dnů 0 ks 180 Kč
Balkonový ohebný profil Protec CPNVF/45/10 Antracite grey
Balkonový ohebný profil Protec CPNVF/45/10 Antracite grey
87289
Ohebný 2,7 m
30 dnů 0 ks 2 046 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Lakovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracované ve stavu T6 (6060 T6). Balkonové profily jsou realizovány extruzí a následným lakováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých ke spárování.

Způsob pokládky s lepidlem: Vyjměte profil z obalu. Zkontrolujte, zda výška pokládané dlažby odpovídá výšce zvoleného profilu. Odstraňte případnou fólii (ochranná a/nebo smrštitelná fólie), která slouží k ochraně povrchu výrobku.

Změřte délku obvodu a nažežte profily tak, aby mezi jednotlivými prvky bylo 5 mm mezery. Přilepte pásku na vnitřní povrch profilu a zakrývejte odtokové otvory, abyste zabránili jejich ucpání při pokládce betonové vrstvy. Profil položte podél okraje betonového potěru a rohů na čerstvou hydroizolační maltu nebo lepidlo a poté otvory upevněte pomocí ocelových hřebíků nebo šroubů přes otvory v děrovaných přírubách. Zakryjte všechny mezery mezi elementy pomocí příslušných spojů. Když zraje první vrstva hydroizolační malty nebo lepidla použitého k zajištění profilu, vytvořte hydroizolační vrstvu. Když dozraje malta, odstraňte pásku chránící drenážní otvory a položte dlažbu na horní část. Ponechejte mezeru přibližně 5 mm mezi dlaždicí a hranou profilu. Tato mezera by měla být vyplněna elastickým tmelem.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivní hadříky, aby nedošlo k odřeninám nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Během čištění je nutno věnovat zvýšenou pozornost následujícím pokynům:

  • Nepoužívejte kyselé nebo alkalické čistící přípravky, které mohou hliník poškodit
  • Nepoužívejte abrazivní přípravky nebo materiály
  • Nepoužívejte organická rozpouštědla u lakovaných povrchů
  • Nepoužívejte čistící přípravky s neznámým chemickým složením
  • Nenanášejte čistící přípravky přímo na čištěnou plochu
  • Povrch musí být během čištění "studený" (T° max = 30°C) a nesmí být vystaven přímému slunečnímu záření
  • Čisticí přípravky používané k čištění musí být "studené" (T° max = 30°C) a nesmí se používat zařízení rozprašující páru

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky