Dub Ripon tmavý je klasický laminát s živým vzorem rybí kosti na podlahové lamele. Tento klasický vzhled s lamelami v různě tmavých barevných odstínech je ideální pro nadčasový design obytných prostor. Velký formát fošen nechává vzorům zvlášť vyniknout. Laminátová podlaha z řady laminátových podlah Egger Pro 32 Kingsize je opatřena patentovaným zámkovým spojem UNIfit. Natištěný dekor s působivými barvami, nanesený na dřevovláknitou desku s vysokou hustotou HDF swell barrier+, navrchu odolná krycí vrstva (takzvaný overlay) pro ochranu před ostrými podpadky a kolečky židlí, to je a bude úspěšný recept na laminátovou podlahu. Už asi deset let je technicky možné nanášet na dekor odpovídající strukturu povrchu. Tato technika se odborně nazývá „synchropóry“. Současné struktury Egger zobrazují pukliny, suky a řezy výrazně přirozeněji. Výrazné struktury povrchu propůjčují podlaze osobitost, a přesto se snadno čistí. Velké prostory si zaslouží podlahové desky Kingsize, dekory dokážou rozvinout svůj krásný vzhled, ať už ve variantě dřeva nebo dlaždic.

Parametry

Parametr Popis
Typ Laminátová
Provedení Plovoucí
Řada King Size
Zátěž 32
Vzor Prkno
Fáze Ne
Dekor Dub
Tón Tmavá
Rozměry 8 x 327 x 1291 mm
Balení m2 2,53 - 6 lamel
Odolnost AC 4
Tloušťka 8
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,07
Spoj Zámkový
Nosná deska HDF swell barrier+
Úprava SMOOTHTOUCH přírodní a sametový povrch
Protiskluznost DS
ECO label A+

Přiložené soubory

Egger_Pro_2018_2020_CZ.pdf (5,89 MB)
Katalog_CZ

Egger_Pro_2018_2020_SK.pdf (5,89 MB)

Unifit_Fussboden_CZ.pdf (1,41 MB)
Návod k montáži

8mm-Kingsize.pdf (504 kB)
Technický list

Egger Pro EPL013 Dub Ripon tmavý Kingsize 32

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Ve společnosti EGGER se již od jejího založení v roce 1961 v Tyrolsku, točí vše kolem dřeva. Tento živý materiál je nepřekonatelný v kategoriích jako jsou zdravé bydlení, příjemná atmosféra a kvalita. Jsme o tom pevně přesvědčeni, a proto si můžete být jisti, že díky podlaze Egger si domů přinesete i kousek přírody. Skutečnost, že si miliony lidí na celém světě volí podlahy Egger za součást svého domova, má však i jiné důvody. Rozmanitost dekorů - u laminátových podlah si můžete v současné době zvolit z 80 různých dekorů, což Vám umožňuje vtisknout domovu Váš osobní styl. A k tomu existuje dobrý důvod: Produkty Egger Vás budou díky své odolnosti po mnoho let provázet Vaším každodenním životem.

Aplikační třída: Pro všechny domovní aplikace s intenzivním používáním včetně běžně zátěžového komerčního a veřejného použití.

 

 

UNI fit! - Zámkový systém umožňuje rychlé, komfortní a flexibilní pokládání podlahové desky k desce. Současná pokládka a vyrovnání prvních dvou řad se stálým střídáním. Je možná současná pokládka více řad díky střídavé práci několika pokladačů. Demontáž je bez problému možná řadu po řadě.

 

 

Antistatická úprava: Díky antistatické úpravě je snížen elektrostatický náboj.

 

 

PEFC certifikováno: je známkou, která potvrzuje využívání zdrojů pouze z udržitelného lesnictví a dlouhodobý přínos pro udržitelné lesnictví.

 

 

Blue Angel - Produkty Egger jsou nejznámějším a nejdéle známým držitelem ekologické pečeti Blue Angel, který je známkou neškodnosti vůči životnímu prostředí.

 

 

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky