Hliníkový LED nástěnný profil LLP1 pro použití s ​​lamelami kolekcí Stretto a Medio. Černá barva profilu vizuálně dokonale ladí s černým pozadím lamel. LED profil zapuštěný mezi lamely je způsob, jak dodat vašemu nástěnnému uspořádání moderní styl. Bez zapnutí osvětlení vypadá profil jako souvislý černý fragment lamel, který nevyčnívá z pozadí. Po zapnutí osvětlení se v místě profilu vytvoří výrazný světelný pás. Profil je vyroben z hliníku a lakován černou barvou. Kanál, ve kterém bude LED pásek umístěn, je překryt speciálním černým krytem.

Design a tvar celého prvku umožňuje snadnou a efektivní instalaci na stěnu pomocí montážního lepidla Fix Pro nebo Mardom MAX, (lze odříznout křidélka, která znesnadňují nastavení lamel a způsobují možné rozdíly v úrovních). Profil je vhodný pro zapuštěnou montáž díky speciálním křídélkům určeným pro omítání. Při montáži by měly být lamely dobře přizpůsobeny profilu, aby nevznikaly zbytečné mezery.

Nástěnný profil je dodáván bez LED pásku - je nutné jej dokoupit v závislosti na zvoleném světelném efektu - studené, přirozené nebo teplé. Profil umožňuje instalaci LED pásků o šířce až 10 mm.

Parametry

Parametr Popis
Šířka mm 53
Hloubka mm 13
Délka mm 2000
Barva Černá
Materiál Hliník
Tolerance +/- 0,5 %

Hliníkový nástěnný LED profil LLP1 pro lamely Stretto a Medio

Katalogové číslo:
5905527423675
Hmotnost:
0.1 kg
Výrobce:
Mardom
Cena s DPH:
493 Kč
Dostupnost:
14 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky