Soklová lišta Mardom MD359 má klasický minimalistický design čtvercového tvaru. Bílé soklové lišty jsou krásným a praktickým dokončovacím prvkem interiéru a jsou mimořádně univerzální a dokonale se hodí k různým typům podlah. Účinně maskují dilatační spáry vzniklé při pokládce podlahy a dokonale skryjí domácí instalace, kabely a vodiče. Ohebná verze lišty je MD359F. Bílé soklové lišty Mardom jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu PolyForce s vysokou hustotou, odolného vůči vodě a slunečnímu záření.

Po zakoupení jsou soklové lišty ihned připraveny k natírání nebo stříkání, není potřeba další příprava. Povrch je pokryt speciálním základním nátěrem, který usnadňuje distribuci barvy a zvyšuje přilnavost pigmentu. Díky tomu můžeme soklové lišty natřít libovolnou barvou na vodní bázi, čímž získáme intenzivní odstín a vynikající odolnost. Soklová lišta plně voděodolná, lze ji tedy použít v koupelnách a vlhkých místnostech.

Parametry

Parametr Popis
Typ Bílé soklové lišty
Druh montáže Lepení
Materiál Duropolymer
Délka mm 2000
Šířka mm 16
Výška mm 70
Povrch Hladký
Vedení kabelů Ano
Připevnění Lepení
Dekor Bílá
Vhodné Odolné
Přetíratelná Ano
Profil Hranatá
Tvrdost 55 shore D
Hustota kg/m³ 450
Umístění Interier
Voděodolnost Ano

Mardom MD359 tvrdá soklová lišta, bílá

Katalogové číslo:
MD359
Hmotnost:
0.61 kg
Objem:
2.24 l
Výrobce:
Mardom
Dostupnost: 14 dnů
Naše cena s DPH
306 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Mardom Decor je jednou z předních značek v oblasti dekorativního zdobení. Produkty, vyrobené z nejkvalitnějších voděodolných materiálů, nabízejí dokonalý vzhled po mnoho let. Široká nabídka designů, vytvořená ve spolupráci s renomovanými průmyslovými návrháři, splňuje všechny interiérové styly - od minimalismu a jednoduchých forem až po bohaté, klasické dekorace. Produkty Mardom Decor jsou mezi zákazníky velmi oblíbené a byly oceněny v mnoha prestižních průmyslových soutěžích.

 

PolyForce je extrudovaný polymer s velmi vysokou odolností proti mechanickému poškození a vysokou hustotou materiálu 450 kg/m³, obsahuje speciální zušlechťovače, které zvyšují hustotu a odolnost lišty. Jedná se o plně voděodolný materiál - díky tomu lze lišty instalovat do koupelen, kuchyní, kosmetických salonů, restaurací a všech místností vystavených vlhkosti, přímému kontaktu s vodou a častému čištění. Problém soklových lišt vyrobených z jiných materiálů (např. MDF) je v tom, že lišty se vlivem vlhkosti delaminují. Poté se vrchní vrstva nevzhledně odlepuje od jádra. Soklové lišty z PolyForce nebobtnají ani se nedeformují a zachovávají si svůj krásný vzhled po mnoho let. Náhodné rozlití nebo čištění podlahy mopem neovlivní estetiku lišty. Materiál je plně recyklovatelný.

 

ScratchShield je technologie, která extrémně vytvdí soklové lišty a spočívá v maximálním zpevnění povrchu lišty a jeho ochraně před poškozením. Díky použití speciálních polymerových tužidel a zvýšené rázové houževnatosti, vzrostla tvrdost lišty o 40 % oproti soklovým lištám, které tuto technologii nemají. Soklové lišty Mardom s technologií ScratchShield jsou nejtvrdšími polymerovými lištami na trhu.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky