3D lamely Woodele Slim 30*18*2750 jsou vyrobeny z profilované MDF a a potaženy dubovou dýhou. Slim lamely s malou hloubkou 18 mm jsou díky snížené hmotnosti ideální pro použití na stropě. Použitím 2 cm mezery mezi lamelami dosáhnete nejlepšího efektu. V tomto případě nepoužíváte 3 cm distanční vložky.

Dekorační lamely Slim jsou způsob, jak moderně a stylově vyzdobit interiér, jde o inovativní způsob použití dřeva na stěnu či strop. Woodele Slim lamela byla navržena tak, aby vám dala možnost rozhodnout o vzhledu, který získáte při montáži, prvky nejsou spojeny do panelů, takže ponecháváme možnost volby rozteče mezi jednotlivými lamelami. Další výhodou je ztlumení a odhlučnění interiéru, ve kterém byly použity, změnou šíření zvukových vln v interiéru. Výsledný vizuální efekt nezáleží pouze na odstínu dekorační lišty, ale podstatný je odstín pozadí, které můžete volit z distančních vložek různých barev. Klasická kombinace s bílými vložkami mezi nimi nebo avantgarda s černými vytvoří dekorace, které se jen těžko lhostejně míjejí. Lamely nejsou určeny do vlhkých místností.

Mezera mezi lamelami je libovolná (optimální vzdálenost jsou 2 cm), - na 1 běžný metr stěny připadá cca 20 lamel (při rozteči 2 cm). V případě použití distančních pásků 3 cm, bude mezera mezi lamelami 3 cm a na 1 běžný metr stěny budete potřebovat 16 - 17 lamel.

Cena je uvedena za 1 ks lamely.

 

Parametry

Parametr Popis
Provedení Jednotlivé lamely
Materiál Dub dýha MDF
Výška mm 18
Šířka mm 30
Délka mm 2750
Použití Interiér
Povrchová úprava Ano
Lamela (šxv) 30x18
Řada Slim

Nástěnné dřevěné lamely Woodele Slim 30*18 Dub dýha olej

Katalogové číslo:
34208
Hmotnost:
1.15 kg
Výrobce:
Woodele
Dostupnost: Skladem
Naše cena s DPH
432 Kč
Množství:
1 Ks (2.75 bm)

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění výrobku. Doporučujeme si proto před nákupem zakoupit od nás vzorky. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že povrch může mít více barev a že vzor se v některých částech lamely nachází a v jiných se liší. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky. Nesmí být považovány za důvod pro reklamace. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová příčka bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Lamely zakoupené v odlišných termínech se z důvodu různých výrobních šarží mohou lišit v zrnu, zbarvení, odstínu či rozdělení suků. Proto je důležité při objednávce nakupovat z jedné výrobní série pro celou vaši zakázku a nedělit si objednávky na dílčí.

Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky