Obkladový panel Orac Dcor D506 Shaker je hotový panel ideálně vhodný pro renovaci dveří a stěn, kde by velké plochy byly tradičně zdobeny několika výplněmi panelů, které musí být individuálně upraveny na místě. Tento malý čtvercový, hladký panel lze přilepit přímo na stěnu a umístit mezi nástěnnou lištu a sokl, aby vytvořil klasický design stěnového obložení. Obložení stěn obložením je oblíbené pro zdobení chodeb, protože jsou to obvykle dlouhé, úzké oblasti, které vyžadují trochu detailů. Plocha jednoho panelu je 0,185 m².

Obklad je vyroben z Duropolymeru, což je extrudovaný syntetický polymer, který splňuje nejvyšší standardy z hlediska odolnosti, nárazuvzdornosti, nízké hmotností a vysoké tuhostí. Materiál je brositelný a rozměrově stabilní, snadno přetíratelný a z výroby opatřen základním nátěrem a připraven k finální povrchové úpravě. Stačí jedna vrstva kvalitní barvy, protože Duropolymer barvu neabsorbuje. Duropolymer lze použít v exteriéru a ve vlhkém prostředí. Lze snadno řezat běžnou pilou na dřevo.

Parametry

Parametr Popis
Styl Shaker
Provedení Nástěnné
Materiál Duropolymer
Přetíratelná Ano
Šířka mm 430
Délka mm 430
Tloušťka mm 17
Barva Bílá
Typ Obklady
Hustota kg/m³ 220 > 420
Voděodolnost Ano
Tvrdost 27
Použití Exterier, Interier
Plocha 1 panelu m² 0,185
Povrchová úprava Základní nátěr
Absorbce vody < 0,1 % po 24 hodinách

Přiložené soubory

Duropolymer.pdf (477 kB)
Stáhněte si materiálový list

Nastenne_obklady.pdf (2,33 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stěnový 3D obklad Orac D506

Katalogové číslo:
D506
Hmotnost:
1.67 kg
Objem:
3.14 l
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
1 773 Kč
Dostupnost:
Skladem
MNOŽSTVÍ:
1 ks
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

Orac Decor je luxusní značka interiérových dekorací, která do všech svých produktů přináší inovace, kreativitu, eleganci a špičkovou kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle se rozvinul do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan vysoké hustoty, Duropolymer - extrudovaný nárazuvzdorný polymer a kombinují odolnost, zpracovatelnost a kvalitu syntetických materiálů.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

 

 

Obklad se lepí ke zdi lepidlem Orac DecoFix Power. Povrch musí být čistý, suchý a bez prachu. Odstraňte všechny barvy a tapety ze stěn. Pro vnitřní použití a porézní povrchy (ne pro vlhké prostory nebo exteriér). Pro vlhké prostory a exteriér použijte lepidlo Orac DecoFix Power 290 ml (FDP700). Pro spáry, praskliny a dokončení použijte tmel  FL300 Deco Filler.

Spotřeba lepididel Orac:

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky