Nástěnný panel Orac Decor W117 Slope je fantastickou volbou v naší kolekci 3D obkladů stěn. Úžasný čtverec o rozměrech 1×1 metr. Je skvělým řešením pro 1 metr vysoké obložení stěny, jednoduché čelo vaší postele nebo dokonce na hlavní stěnu. Jedinečný tvar, formát a povrchový design vytváří fascinující texturovaný design stěny. Přidání světla a stínu do vašeho návrhu, vytvoření hloubky a textury, které skutečně vytvoří rys každé stěny. Zábavný, ale pevný čtvercový stavební blok pro váš interiér. Pohrajte si s barvami a přidejte akcenty jako konečný dotek. Tento design nástěnného panelu má nekonečné možnosti designu. Návrhář Orio Tonini. Plocha jednoho panelu je 1 m².

Parametry

Parametr Popis
Styl Moderní nelineární
Provedení Nástěnné
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Výška mm 1000
Šířka mm 1000
Tloušťka mm 23
Barva Bílá
Typ Obklady
Hustota kg/m³ 215
Voděodolnost Ano
Tvrdost > 30 shore D
Použití Exterier, Interier
Plocha 1 panelu m² 1 m²
Povrchová úprava Základní nátěr
Třída požární ochrany E. Lze dodat ve třídě B-s2
Absorbce vody < 0,1 % po 24 hodinách
Akustické Ano

Přiložené soubory

Purotouch.pdf (411 kB)
Stáhněte si materiálový list

Obklady_nelinearni.pdf (8,13 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stěnový 3D obklad Orac W117 Slope

Katalogové číslo:
W117
Hmotnost:
1.22 kg
Objem:
0.23 l
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
2 257 Kč
Dostupnost:
6 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

Orac Decor je luxusní značka interiérových dekorací, která do všech svých produktů přináší inovace, kreativitu, eleganci a špičkovou kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle se rozvinul do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor FLEX se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

Nástěnný obklad Orac je vyrobena z vysoce kvalitního polyuretanu Orac Purotouch, který je vhodný pro instalaci v interiéru, vlhkých místností i v exteriéru. Předností polyuretanu jsou přesné detaily, tvarová a rozměrová stálost, vysoká odolnost vůči vlhkosti, akusticky neutrální, brousitelný povrch a malá hmotnost. Dále odolnost proti rozštěpení, časem se nezmění. Materiál s prvním základním nátěrem bílou barvou pro zvýšení adheze budoucí barvy. Doporučujeme si pro konečný nátěr vybrat jakoukoliv vodou ředitelnou barvu a stropní lištu podle vašeho vkusu natřít. UV stabilní bude lišta po provedení konečného nátěru.

 

 

Obklad se lepí ke zdi nebo stropu lepidlem DecoFix Power. Povrch musí být čistý, suchý a bez prachu. Odstraňte všechny barvy a tapety ze stěn. Pro vnitřní použití a porézní povrchy (ne pro vlhké prostory nebo exteriér). Pro vlhké prostory a exteriér použijte lepidlo DecoFix Power. Pro spáry, praskliny a dokončení použijte tmel  FL300 Deco Filler.

Spotřeba lepididel Orac:

  • FDP500 POUZE NA LIŠTY - 310 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FDP700 Power INTERIÉR, EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrů lišty

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky