GU/30 je eloxovaný hliníkový profil vhodný pro vložení skla sprchového koutu a to jak na zeď tak na podlahu. Sprcha musí být vybavena odtokovým systémem.

Parametry

Parametr Popis
Typ Pro sklo
Délka mm 2700
Výška mm 30
Tloušťka mm 1,5
Dekor Stříbrný elox
Materiál Hliník
Povrch Hladký
Určení Sprcha
Umístění Podlaha

Přiložené soubory

GLASS_profile_scheda_tecnica_cs.pdf (4,93 MB)
Stáhněte si technická data

Profil GU/30 pro vložení skla sprchového koutu

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 594 Kč
Dostupnost:
30 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Profil GU/30/12 pro vložení skla sprchového koutu 67770
Pro sklo 12 mm
30 dnů 0 ks 594 Kč
Profil GU/30/14 pro vložení skla sprchového koutu 67772
Pro sklo 14 mm
30 dnů 0 ks 594 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky