Vrchní finální lak na dřevěné podlahy, nábytek apod. běžného zatížení Junckers Pro Tech Møbellak je rychleschnoucí lak k profesionálnímu použití. Poskytuje trvanlivý povrchový nátěr vybroušeným i neošetřeným dřevěným podlahám. V porovnání s podobnými výrobky obsahuje rozpouštědla s jemným zápachem a rozpouštěcí schopností. Použití tohoto rozpuštědlového laku je velmi univerzální, od lakování parket až po lakování dřevěného nábytku, obložení, dveří a jiných interiérových prvků. Tento pro uživatele velmi příjemný lak prohlubuje hloubku a zvýrazňuje barevný odstín ošetřeného dřeva, výborně zaplňuje póry dřeva.
 

Parametry

Parametr Popis
Typ Rozpouštědlové laky
Provedení Bezbarvé
Pro Interiér
Určení Vrchní
Balení kg 10
Počet nátěrů 2 - 3
Spotřeba 1l = cca. 10 m2
Doba schnutí 6 hod
Ředění Neředit
Nářadí k aplikaci Váleček mohérový, štětec
Konečné vytvrzení 72 hodin

Rozpouštědlový lak na dřevo Junckers Pro Tech mat 10l

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Doporučený způsob aplikace:

  • Silně zatěžované plochy: 3 vrstvy Junckers Pro Tech
  • Mírně zatěžované plochy: 2 vrstvy Junckers Pro Tech

Pokyny pro použití:

Neošetřené / broušené povrchy:
Zbavte povrch podlahy veškerého prachu, vosku, mastnoty, polituračních přípravků a zbytků z mýdlových saponátů. Povrch vybruste, zbavíte se špíny a veškerých nerovností. Důkladně povrch vysajte. Naneste vrstvu laku Junckers Pro Tech a nechejte zaschnout. Povrch přebruste jemným brusným papírem o zrnitosti č. 150 - 180 podélně po vláknu dřeva. Podlahu zbavte přebytečného prachu po broušení a vytřete čistou vodou a dobře vyždímaným hadrem. Poté aplikujte další 1-2 vrstvy laku Junckers Pro Tech.

Lakované podlahy:
Podlahu umyjte přípravkem Junckers Sylva Neutralizer. Povrch přebruste brusným papírem zrnitosti č. 180 - 220. Vysajte brusný prach a vytřete čistou vodou a dobře vyždímaným hadrem. Další nátěry nanášejte až po zkoušce adheze - prováděné na menším místě ve 4 hodinovém intervalu. Zkoušku adheze provádějte tak, že na určité místo nanesete druhou a třetí vrstvu nátěru ve 4 hodinovém intervalu a po 24 hodinách vyzkoušejte (např. hranou mince), přídržnost laku. Pokud je nátěr v pořádku, můžete povrch podlahy přelakovat vrstvou nátěru. Pokud přilnavost není uspokojivá, postupujte podle pokynů v návodu na povrchy ošetřené voskem nebo jinými polituračními přípravky

Voskované / politurované podlahy:
Vybruste povrch bruskou a brusným papírem zrnitosti č. 24- 36 a odstraňte všechny zbytky starého nátěru. Stopy po broušení vyhladíte brusným papírem zrnitosti č. 60-80. Nakonec použijte brusný papír zrnitosti č. 100–120, aby byl povrch rovnoměrný. Poté povrch důkladně vysajte a postupujte podle pokynů v návodu na neošetřené nebo broušené povrchy.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky