Schodová lišta šroubovací protiskluzná Protect Stříbrná 80/F, 70 x 33 x 3400 mm s nahraditelnou protiskluzovou vložkou Safety-Walk. Vložka není součástí lišty, musí se dokoupit samostatně. Doporučované použití pro ochranu hran schodů ze dřeva, keramiky, mramoru nebo již položených koberců. Schodové hrany Protec 80 vyhovují normě DIN 51131 - protiskluzové hrany. Abrazivní vložka s minerálními povrchem, který je přilepený odolnou pryskyřicí na plastovou fólii s lepícím povrchem. Poskytuje efektivní protiskluzový povrch. Používá se především na suchých, mokrých, olejových podlahách v průmyslových a komerčních aplikacích s intenzivním provozem.

Parametry

Parametr Popis
Typ Šroubovací
Délka mm 3400
Šířka mm 70
Výška mm 33
Šrouby a čepy Nejsou součástí dodávky
Vložka Není součástí dodávky
Povrch Protiskluzná vložka
Připevnění Vrtání
Dekor Stříbrná
Materiál Hliník
Vhodné Protiskluzné
Profil 70x33
Provedení rohu Vnější

Schodová lišta protiskluzná Protect 80/F Stříbrná

Katalogové číslo:
64077
Hmotnost:
1.2 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 30 dnů
Naše cena s DPH
1 665 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky