Rozeta R12 od Marbet Design je opravdu úžasným uměleckým dílem. S jeho originálním zdobením listy a květy přinese do vašeho domova jedinečný elegantní styl. Výrazný štukový vzor a jednoduchý prstencový okraj dodávají rozetě neodolatelný šarm a sofistikovanost. Pokud hledáte stropní ozdobu, která bude nejen decentní, ale také elegantní, pak je rozeta Marbet Design R12 přesně pro vás. Polystyrenovou rozetu jednoduše připevníte na strop pomocí lepidla a poté ji natřete barvou dle vašeho výběru.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Stropní
Průměr cm 43
Průměr středu cm 10
Materiál Extrudovaný polystyren
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 30
Barva Bílá
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Přiložené soubory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stáhněte si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stropní rozeta Marbet R12 průměr 43

Katalogové číslo:
52521801416
Hmotnost:
0.217 kg
Objem:
9.3 l
Výrobce:
Marbet
Cena s DPH:
194 Kč
Dostupnost:
Skladem
MNOŽSTVÍ:
8 ks
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Stropní rozety musí být opatřeny finálním nátěrem. Vhodné jsou vodou ředitelné disperzní barvy a disperzní barvy na bázi akrylu. Nesmí se používat vápenné barvy, silikátové barvy, silikonové pryskyřice a jejich směsné produkty.

Polystyrenové rozety je nutné skladovat v suchu: doporučená teplota +15°C až +25°C, rel. Vlhkost 45% až 65%. Pro dosažení optimálních konečných výsledků by mělo být zpracování prováděno za podobných vlhkostních a teplotních podmínek, jaké se nacházejí v místnostech po konečné montáži (klima obývacího pokoje). Je třeba se vyvarovat zpracování na vlhkých površích nebo s urychleným sušením (odvlhčovač vzduchu v místnosti) a také velmi vysokým teplotám.

Jako podklad jsou vhodné tapetované, nenatřené a natřené omítnuté povrchy. Povrchy musí být stabilní, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V případě potřeby je třeba povrch stropu zbrousit a poté vyčistit.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky