Tato krásně jednoduchá a oblíbená velká stropní rozeta R40 se vyznačuje reliéfem jednoduchých soustředných prstenců. Je jednoduchá v designu, ale velká ve svých rozměrech. Lze ji použít v mnoha interiérech, jako je ložnice, chodba nebo obývací pokoj. Pokud ve vašem domě chybí stropní rozeta, je tato volba pro vás, protože se dobře hodí k ostatním prvkům, které můžete mít v místnosti. Stropní rozeta Orac Decor R40 o průměru 74,5 cm je vyrobena z polyuretanu Purotouch s vysokou hustotou. Předností polyuretanu jsou přesné detaily, tvarová a rozměrová stálost, vysoká odolnost vůči vlhkosti, pevný povrch a malá hmotnost. Materiál s prvním základním nátěrem bílou akrylovou barvou pro zvýšení adheze budoucí barvy.

Parametry

Parametr Popis
Průměr cm 74,5
Průměr středu cm 10
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 31
Barva Bílá
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 215
Tvrdost > 30 shore D

Přiložené soubory

Ceiling_roses_cs.pdf (6,97 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Purotouch.pdf (411 kB)
Stáhněte si materiálový list

Stropní rozeta Orac R40 průměr 74

Katalogové číslo:
R40
Hmotnost:
1.73 kg
Objem:
32.6 l
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
3 465 Kč
Dostupnost:
14 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle rozvinula do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan vysoké hustoty, Duropolymer - extrudovaný nárazuvzdorný polymer a kombinují odolnost, zpracovatelnost a kvalitu syntetických materiálů.

Dekorace Orac jsou vhodné i pro použití venku a ve vlhkém prostředí. Lepí se stejným způsobem jako vnitřní dekorace, ale používá se lepidlo DecoFix Power. Výrobky v exteriéru je potřebné natřít kvalitní barvou pro venkovní prostředí. Výrobky nejsou v dodném stavu odolné vůči UV záření. UV-stabilní se stanou po konečném nátěru.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

 

Podobné zbožíDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky