Tato krásná a skromná stropní rozeta je středně velký centrální stropní ornament se soustřednými kruhy. Tento jednoduchý design se hodí do mnoha stylů dekorací, od tradičních prostředí až po moderní domácnosti. Stropní rozeta Orac Decor R09 o průměru 48,5 cm je vyrobena z polyuretanu Purotouch s vysokou hustotou. Může být použita v kombinaci s rozetou R07, R08 a R40, a zvláště vyhovuje moderním salonkům a jídelnám. Předností polyuretanu jsou přesné detaily, tvarová a rozměrová stálost, vysoká odolnost vůči vlhkosti, pevný povrch a malá hmotnost. Materiál s prvním základním nátěrem bílou akrylovou barvou pro zvýšení adheze budoucí barvy.

Parametry

Parametr Popis
Průměr cm 48,5
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 37
Barva Bílá
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 215
Tvrdost > 30 shore D

Přiložené soubory

Purotouch.pdf (411 kB)
Stáhněte si materiálový list

Ceiling_roses_cs.pdf (9,45 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stropní rozeta Orac R09 průměr 48

Katalogové číslo:
R09
Hmotnost:
0.84 kg
Objem:
19.6 l
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
1 795 Kč
Dostupnost:
14 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle rozvinula do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan vysoké hustoty, Duropolymer - extrudovaný nárazuvzdorný polymer a kombinují odolnost, zpracovatelnost a kvalitu syntetických materiálů.

Dekorace Orac jsou vhodné i pro použití venku a ve vlhkém prostředí. Lepí se stejným způsobem jako vnitřní dekorace, ale používá se lepidlo DecoFix Power. Výrobky v exteriéru je potřebné natřít kvalitní barvou pro venkovní prostředí. Výrobky nejsou v dodném stavu odolné vůči UV záření. UV-stabilní se stanou po konečném nátěru.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky