Vysoce účinný Osmo 8016 Wisch-Fix, lehce alkalický speciální čistič pro odstraňování organických a anorganických nečistot ve vnitřních a venkovních prostorách. Ideální pro intenzivní čištění olejovaných a voskovaných dřevěných povrchů před vlastním ošetřením nátěrovými hmotami Osmo. Bez obsahu rozpouštědel a rovněž barvicích a vonných látek; biologicky odstranitelný.

Obzvláště účinný k odstranění šťávy, mléka, coly, piva, vína, kávy a v domácnosti obvyklého znečištění. Osmo Wisch-Fix netvoří kalný film na podlaze a nezanechává šmouhy ani skvrny. Doba použitelnosti 5 a více let.

Vyšší stupeň znečištění nebo mechanizovanou aplikaci zvýšit dávku v poměru 1:1.

Parametry

Parametr Popis
Balení 1 | 5 | 10 l
Spotřeba 1 uzávěr Wisch-Fixu na litr vody
pH hodnota 10,9
Čištění Olejované dřevo

Přiložené soubory

TL-Osmo-8016-Wisch-Fix.pdf (221 kB)
Technický list

Údržba Osmo 8016 Wisch Fix

Výrobce:
Osmo
Cena s DPH:
od 514 Kč
Dostupnost:
6 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Osmo 8016 Wisch Fix čistič olejovaných podlah 1l 13900030
1 litr
6 dnů 0 ks 514 Kč
Osmo 8016 Wisch Fix čistič olejovaných podlah 5l 13900038
5 litru
6 dnů 0 ks 2 409 Kč
Osmo 8016 Wisch Fix čistič olejovaných podlah 10l 13900062
10 litru
6 dnů 0 ks 3 959 Kč

Popis zboží

Upozornění: Olejované a voskované povrchy se po použití Osmo Intenzivního čističe ošetří odpovídající Osmo nátěrovou hmotou (např. Osmo tvrdým voskovým olejem na dřevěné podlahy, Osmo Bangkirai olejem pro dřevěné terasy atd.). Nepoužívejte neředěné. Nepoužívejte pouze na části ploch. Na neznámých nátěrech může dojít ke změně barvy nebo struktury původního povrchu. Dřeva, s vysokým podílem obsažených látek (zvláště dub) se při kontaktu s neředěným Osmo Intenzivním čističem zbarví tmavě. I v případě ředěného čističe doporučujeme v každém případě vyzkoušet. Zabraňte zaschnutí roztoku na čištěném povrchu. Není určeno k dennímu čištění.

Pokyny pro použití: Olejem nebo voskem ošetřené dřevěné povrchy jako jsou podlahy, dřevěné terasy, nábytek stejně jako plasty, ušlechtilé oceli, WPC (Wood-Plastic Composite) a BPC (Bambus Polymer Composite) a ostatní vodě odolné materiály.

Pokyny pro aplikaci: Koncentrát nařeďte vodou v poměru 1:10 až 1:20. Na ušpiněnou plochu naneste čistič, nechte špínu, ať se uvolní, a následně setřete čistou vodou. V každém případě vyzkoušejte vhodnost přípravku pro daný povrch. Pro strojní čištění podlah doporučujeme jednokotoučový kartáčový čistící stroj s červenými nebo zelenými čisticími kotouči. Poté pro odstranění nečistot použijte Osmo vlhký mop nebo čistý bavlněný hadr, neuvolňující vlákna.

Složení: Alkalický základní čistič odpovídající požadavkům nařízení č. 648/2004 o detergentech: < 5 % kationtových povrchově aktivních látek; neiontové povrchově aktivní látky, silikáty, komplexních plniva NTA a pomocné látky.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky