Dvousložkový polyuretanový, vodou ředitelný lak na extrémně zatížené dřevěné podlahy Junckers HP Commercial 2K. Ideální pro použití na dřevěné podlahy z tvrdého dřeva v komerčních prostorách, školách, restaurací, ale také v domácnosti v případě, že ji obývá velký pes. Lak je velmi pružný a houževnatý, velmi dobře odolává běžnému zatížení i běžným čisticím prostředkům v domácnosti, snadno se čistí a renovuje. Dodává se v ultramatném provedení, které vytváří příjemný vzhled mírně tlumící barvu dřeva. Aplikuje se na povrchy ošetřené základním lakem Junckers Prelak, a to ve dvou až třech vrstvách. V případě, že chceme docílit sytějších barev ošetřovaného dřeva nebo aplikujeme na dřeviny citlivé na vodu (např. dub) nebo na tvrdé mastné dřeviny, doporučujeme použít jako základní nátěr Junckers BaseGrund Prime. Junckers HP COMMERCIAL je nutné před použitím smíchat s tužidlem Junckers HP COMMERCIAL Hardener.

Parametry

Parametr Popis
Typ Vodní laky
Provedení Bezbarvé
Pro Interiér
Určení Vrchní
Balení kg 5
Stupeň lesku Polomat
Počet nátěrů 2 - 3
Spotřeba 1l = cca. 10 m2
Doba schnutí 2 - 3 hodiny
Ředění Neředit
Báze PU
Nářadí k aplikaci Váleček s krátkým chlupem, štětec
Konečné vytvrzení 72 hod

Lak na parkety Junckers HP Commercial 2k pololesk 4,95l

Katalogové číslo:
113113-EXP
Hmotnost:
5 kg
Výrobce:
Junckers
Maloobchodní cena:
5 825 Kč
Ušetříte:
388 Kč
Sleva:
7%
Cena s DPH:
5 437 Kč
Dostupnost:
6 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Objednávky přijaté do 10:00 hodin budou odeslány v den objednávky, po 10:00 následující paracovní den. 

Doporučený systém nátěru:

  1. Nové, doposud neošetřené dřevěné povrchy nebo dokonale vybroušené dřevěné povrchy: Základní nátěr: 1 x Junckers PRELAK nebo 1 x Junckers PRO SEAL
  2. Finální nátěr: 2 x Junckers HP COMMERCIAL

Pokyny pro použití:

Důkladně lak protřepejte a za stálého míchání přilijte tužidlo v poměru 10 dílů laku a 1 díl tužidla. Poté lak ihned použijte. Lak ani natuženou směs neřeďte.

Neošetřené / broušené povrchy: Odstraňte s podlahy veškerý prach, vosk, mastnotu, politurační přípravky a zbytky z mýdlových saponátů. Povrch přebruste papírem zrnitosti 60 - 80 - 120 a důkladně vysajte. Naneste základní lak Junckers PRELAK nebo Junckers PRO SEAL po zaschnutí povrch opět přebruste brusným papírem o zrnitosti č. 120 - 180 podélně po vláknu (chlupu) dřeva. Vysajte z podlahy přebytečný prach po broušení a vytřete čistou vodou a dobře vyždímaným hadrem. Poté aplikujte 2 nátěry natuženého laku Junckers HP COMMERCIAL.

Voskované / politurované podlahy: Vybruste povrch bruskou a brusným papírem zrnitosti č. 24 a odstraňte všechny zbytky starého nátěru. Stopy po broušení vyhladíte brusným papírem zrnitosti č. 60. Nakonec použijte brusný papír zrnitosti č. 120 - 180, aby byl povrch rovnoměrný. Poté povrch důkladně vysajte a postupujte podle pokynů v návodu na neošeřené, nebo broušené povrchy „Neošetřené / broušené povrchy“.

Čištění: Pravidelné běţné čištění provádějte vysáváním nebo mytím v čisté vodě dokonale vyţdímaným hadrem. Vysoce zašpiněné podlahy umyjte roztokem čistícího prostředku Junckers Sylva Neutralizer. Vodu používejte opatrně, pouze vlhkým hadrem. Nepoužívejte saponáty a čistidla. Nově lakované podlahy nesmí být čištěny po dobu min. 3 dnů po lakování. Gumové stopy podrážek odstraňte použitím lakového benzínu nebo minerálním terpentýnem.

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky