Schodové lišty Prolight Protec G/9/F díky horizontálním LED světlům, splňují požadavky zejména veřejných míst, klubů, kin, kanceláří. Z těchto prostor udělají tyto schodové LED lišty velmi elegantní a příjemné prostředí. Povrch hrany lišt je protiskluzový, což společně s páskem LED směřovaným horizontálně, zvyšuje bezpečnost prostor. Schodové světelné lišty jsou jednoduché na instalaci. Instalují se na již položenou podlahu a upevňují se lepidlem nebo hmoždinkami. LED pásky nejsou součástí dodávky. Mléčný difuzor je součástí dodávky.

Parametry

Parametr Popis
Typ Šroubovací
Délka mm 2700
Šířka mm 52,5
Výška mm 43,5
Šrouby a čepy Nejsou součástí dodávky
Povrch Eloxovaný hliník
Připevnění Vrtání
Dekor Stříbrná
Materiál Hliník
Vhodné LED
Profil 52 x 43
Provedení rohu Vnější

Schodová LED lišta Prolight Protec G/9/F šroubovací

Katalogové číslo:
84050
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 30 dnů
Naše cena s DPH
1 481 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky